Jaka karma dla amstaffa będzie najlepsza?

Dobór właściwej karmy dla psów zależny jest od wielu czynników. Jednym z głównych, który należy wziąć pod uwagę, jest rasa psa. Jaka karma będzie najlepsza dla psów zaliczanych do rasy amstaff?

Amstaff, a dokładnie american staffordshire terrier to pies zaliczany do terierów w typie bull. To pies o bardzo dużej sile, umięśniony, a przy tym zwinny. Zaliczany jest także do grupy psów obronnych.

Psy tej rasy posiadają dużą potrzebę aktywności fizycznej, dlatego też wymagają częstych spacerów i zabawy. Wymaga on jednocześnie właściwego ułożenia już od najmłodszych lat, ponieważ psy tej rasy posiadają tendencje do bójek z innymi psami ze względu na swoją naturę.

Karma dla amstaffa – czego szukać?

Gdy potrzebna jest dobra karma dla amstaffa, warto postawić na taką wysokiej jakości. Pies rasy amstaff to zdecydowany mięsożerca, dlatego też jego dieta musi obfitować w pokarmy pochodzenia zwierzęcego, które dadzą mu także odpowiednią dawkę energii.

Dobrze zbilansowana dieta dla amstaffa powinna bazować na karmie mokrej oraz karmie suchej, które wzajemnie się uzupełniają. Karma mokra zwiera dużą ilość wilgoci, a także jest bardzo smaczna, natomiast sucha ma w sobie więcej energii.

Dobra mokra i sucha karma dla amstaffa powinna posiadać duży udział białek pochodzenia zwierzęcego, na przykład z drobiu, wieprzowiny czy wołowiny. Uzupełnieniem mogą być dodatki warzywne i owoce, a także niewielkie ilości zbóż.

Warto zatem zapoznać się ze składem karmy podanym na opakowaniu. Szukajmy takiej, w której znajduje się jak największa ilość mięsa – powinno ono znaleźć się na najwyższych pozycjach składu.

Karma dla amstaffa – zamów już teraz!

Chcesz kupić dobrej jakości karmę dla amstaffa? Możesz zrobić to nawet teraz, korzystając ze sklepów internetowych!

W sieci można znaleźć o wiele więcej typów karm przeznaczonych dla psów niż w sklepach stacjonarnych, dlatego też większość właścicieli zwierząt decyduje się na zakupy on-line. Sprawdź już teraz dostępne oferty – najlepsza karma dla amstaffa może być w Twoim domu nawet następnego dnia!

3,238 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie